KONST / Litografier / Litografi 13767002
nr 1376 7002
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Signerad, numrerad 12/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:32:31
1/2 19:27:19